Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra 128 ГБ / 12 ГБ
Відео 58Фото 14 |
Топовий смартфон серії Galaxy S20, з упором на фото, і відео зйомку. На відміну від моделей помолодше, телефон отримав 108 МП камеру (проти 12 МП). Однак, модуль складається з декількох 12 МП матриць. У звичайної зйомки використовується 12 МП модуль, в режимі зум чи інших, творчих режимах, — матриці поєднується в одну, з загальною кількістю 108 МП. Це дозволяє робити знімки високої роздільної здатності, і завдяки цій особливості (за твердженням виробника) смартфон отримав істотно посилений оптичний зум, до 10 крат (проти 3 кратного, у молодших моделей).
Разом з цифровим збільшенням це дає 100 кратний зум, що є рекордом серед смартфонів (на початок 2020 року). Варто звернути увагу, що збільшення камерами до 7.9х (різниця між телеоб'єктивом і ультрашироким). Так само, зазнала зміни фронтальна камера, замість 10 МП, додали 40 МП модуль. У даній моделі найбільший дисплей в S20 серії, — 6.9 дюймів, проти 6.7 і 6.2 у S20 Plus і S20.
Виділяється і технічна частина, так, об'єм оперативної пам'яті зріс з 12 ГБ до 16 ГБ (у моделі на 512 ГБ пам'яті). Є швидка зарядка на 45 Вт, замість 25 Вт у молодших моделей. Найближчим конкурентом на початок 2020 року, є Huawei Mate 30 Pro. Але, Samsung більш технічно підкований, хоч і програє в режимі макро фото, так як у нього просто немає окремого модуля для такого роду зйомок.
Купити Samsung Galaxy S20 Ultra 128 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 12 →Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra 128GB Grey Global (SM-G988BZAD) Galaxy S | 21 387 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988B 12/128Gb (Gray) | 24 219 грн. |
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988B 12/128GB Cosmic Gray DUOS | 19 499 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra 5G G988B/DS 12/128GB White | 18 419 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988B 12/128GB Gray | 23 299 грн. |
3 1 6 9 |
Будь ласка, допоможіть розібратися з фотокамерою цього смарту. Спробував фотографувати текст (а саме цінник) у кількох магазинах. В результаті рядки тексту в центрі кадру чіткі, а вище та нижче – розпливчасті. Консультанти протирали лінзу, оновлювали софт, морщили лоба - нічого не допомагає. При цьому фотографії на звичайному S20, S10 plus, S21 ultra, Xiaomi mi mix 2s виходять з однаковою чіткістю по всьому кадру. Цей фокус спробував у двох різних магазинах. Єдине, що змогли народити консультанти - що це тестові зразки і вони неповноцінні для вітрини. Хто скаже – камера норм для тексту? Це баг вітринних зразків або S20 ultra дійсно проблемна камера? Співвідношення ціна якість. Проблеми під час фотографування тесту. користуюся Samsung Galaxy S20 Ultra 128GB менше місяця |
Жорстке розчарування. Не раджу купувати Батарея, великий екран, швидкість процесора Ергономіка - дуже неудобна модель. Чомусь змінили розташування кнопок управління, та їх функціонал, стало геть неудобно. Дратує дуже виступаючий блок камер, який до того ж через свій розмір замацьорується пальцями, треба не забувати перед фотографуванням протирати об'єктиву.
Основні камери погано фокусуються при зомці рухомого об'єкту. Фронтальна камера при низькому освітленні дуже довго налаштовується. Досить часто зависає інтернет (можливо згодом доопрацюють). Клавіатура – не виправила чуттєвість – як набиралися замість одних букв інші, так і набираються. Незручний модуль написання символів. Не бачу жодних більш-менш суттєвих іновацій Den Nevagno: користуюся Samsung Galaxy S20 Ultra 128GB менше місяця |
Тижневий досвід користування s20 Ultra. Спритні, гарні камери.
Не купуйте S20 ultra на Exinos , купуйте на Snapdragon. Погано розпізнає обличчя та відбитки пальців.
СИЛЬНО ГРІЄТЬСЯ при грі в простому симуляторі "Home Designer: Fix&Flop" користуюся Samsung Galaxy S20 Ultra 128GB менше місяця |
Двадцята «Галактика» на стероїдах не дарма отримала офіційне прізвисько Ultra — у самої топової конфігурації флагмана від Samsung ставка зроблена на максималізм.
Справжній велетень
Насамперед у поле зору потрапляє «звичайний» екран з «погнутими» боковинами, що володіє гігантськими розмірами 6.9 дюймів по діагоналі. Отвір у верхній частці зроблено під потреби 40 МП селфі-камери, що знімає якісні автопортрети та відеоролики в роздільній здатності аж до 4К. На інших фронтах дисплей Samsung Galaxy S20 Ultra характеризується частотою зміни кадрів 120 Гц (в режимі зниженої роздільності FullHD+), яскравого і насиченого кольору матриці Dynamic AMOLED і підтримкою прогресивної специфікації технології розширеного динамічного діапазону зображення HDR10+.
108 МП і «космічний» зум
Скляний задник смартфона прикрашає плашка з «п'ятиокою» камерою. Кермо правління в ній передано датчику з роздільною здатністю 108 МП. У звичайному режимі він видає фотографії з роздільною здатністю 12 МП: сусідні пікселі провідної матриці можуть групуватися по 9 шт. для зниження рівня шуму, збільшення чутливості та динамічного діапазону зображення (технологія Nonacell). Ще одна «фішка» тильної камери — 100-кратний «космічний» зум (гібрид оптичного і цифрового наближення). Окремо варто згадати підтримку камерою відеозапису в ультрависокій роздільності 8К.
Вищий сорт
З швидкодією у смартфона не повинно бути жодних проблем. Запорука його спритної реакції на будь-які дії користувача — це потужна апаратна база з доморощеним чипсетом Exynos 990 на чолі (у версії пристрою на американський манер «під капотом» встановлено топовий процесор Snapdragon 865). «Оперативки» на борту Samsung Galaxy S20 Ultra може бути до 16 ГБ (!) включно. Додаємо сюди ультрашвидку зарядку акумуляторної батареї ємністю 5000 мАгод (45 Вт по дроту), оснащення за останнім словом техніки, якісний стереозвук, пило- та вологозахист за стандартом IP68 — в результаті перед нами постає смартфон найвищого ґатунку, платою за володіння якими є лише нескромне цінник.
Модификації Samsung Galaxy S20 Ultra
Ціни на Samsung Galaxy S20 Ultra |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S20 Ultra 128 ГБ / 12 ГБ | від 17 519 грн. | 12 пропозицій | ||
Samsung Galaxy S20 Ultra 256 ГБ / 12 ГБ | від 19 345 грн. | 3 пропозиції |