Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 64 ГБ / LTE
Відео 19Фото 10 |
Порівняно недорогий 10-дюймовий планшет від Samsung зі стильним і тонким металевим корпусом, ємним акумулятором, а також вбудованим модулем для nano-SIM і підтримкою роботи в мережах 4G (LTE). Пристрій було представлено на ринку в 2021 році і вийшло в світ в рамках бюджетного сімейства планшетів Galaxy A. може послужити хорошим рішенням як для мультимедійного використання (перегляд фільмів, ігри), так і просто для веб-серфінгу, роботи або навчання.
Планшет Samsung Galaxy TAB A8 10.5 насамперед може похвалитися великим 10,5-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1920x1200 і щільністю пікселів на рівні 216 ppi, що гарантує хорошу деталізацію. Що ж стосується апаратної начинки, то тут "балом заправляє" бюджетний 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T618, а підтримують його 4 ГБ оперативної пам'яті. Таке "залізо" забезпечує швидку і безпроблемну роботу інтерфейсу і більшості додатків, але при запуску особливо вимогливих ігор можуть виникнути деякі труднощі. Серед іншого модель може похвалитися сканером відбитка пальця, модулем Wi-Fi 5, а також класичним роз'ємом mini-Jack (3.5 мм) для навушників. Важить пристрій досить стандартні, як для подібної діагоналі, 508 г.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 64 ГБ / LTE
Усі ціни 34 →Планшет Samsung Galaxy Tab A8 4/64 LTE (SM-X205NZAESEK) Dark Grey | 7 999 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab A8 LTE 4/64 Dark Grey SM-X205NZAESEK | 7 999 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab A8 10.5 LTE 4/64Gb Gray (SM-X205NZAE) UA-UCRF | 7 999 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab A8 10.5 LTE 4/64GB Grey (SM-X205NZAESEK) | 7 999 грн. |
Samsung Galaxy Tab A8 LTE 4/64 Dark Grey (SM-X205NZAESEK) Galaxy Tab A8 LT | 7 999 грн. |
хороший планшет, хороша ціна, нормальний процесор, має роз'єм для навушників, великий, дуже хороша ціна, брендовий. хороша ціна, має роз'єм для навушників, великий, дуже хороша ціна, брендовий. хотілося б трохи більше яскравості. Дима Васильев: користуюся Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 64GB 4G більше року |
Модификації Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021
Ціни на Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 32 ГБ | від 5 640 грн. | 41 пропозиція | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 32 ГБ / LTE | від 6 255 грн. | 57 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 64 ГБ | від 6 675 грн. | 67 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 64 ГБ / LTE | від 7 390 грн. | 35 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 128 ГБ | від 8 595 грн. | 15 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 128 ГБ / LTE | від 12 800 грн. | 6 пропозицій |