Пральна машина Samsung QuickDrive WW90T954ASX сірий
Фото 4 |
Samsung QuickDrive WW90T954ASX сірий білий сірий |
|
Швидке прання за рахунок задньої пластини барабана з незалежним рухом.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung QuickDrive WW90T954ASX сірий
Усі ціни 15 →Пральна машина Samsung WW90T954ASX | 41 350 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW90T954ASX | 38 999 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW90T954ASX | 41 872 грн. |
Стиральная машина Samsung WW90T954ASX | 46 792 грн. |
Samsung WW90T954ASX | 36 900 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Samsung QuickDrive WW90T954ASX
Ціни на Samsung QuickDrive WW90T954ASX |
---|---|---|---|---|
Samsung QuickDrive WW90T954ASH білий | від 41 499 грн. | 7 пропозицій | ||
Samsung QuickDrive WW90T954ASX сірий | від 36 900 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →