Пральна машина Samsung WW70TA026TT білий
Відео 1Фото 11 |
Samsung WW70TA026TT білий білий графіт |
|
Представляє середній ціновий сегмент пральна машина Samsung — це повнорозмірний (85x60x55 см) окремий прилад із завантаженням до 7 кг Модель здатна зацікавити сім'ї, що складаються з 2 або 3 осіб. Пралка обзавелася інверторним мотором, на який виробник дає 10-річну офіційну гарантію. Присутність інвертора позитивно відбитися на рівні шуму (до 72 дБ, що відповідає найкращому класу гучності A) і енергоспоживанні (оцінка B за новою шкалою, що по раніше використовуваної маркування аналогічно A c чотирма плюсами).
Пральна машина Samsung WW70TA026TT підтримує фірмову технологію повітряно-бульбашкового прання EcoBubble, завдяки чому заявлена можливість ефективного видалення різних забруднень навіть при низькій температурі води. В цілому користувачам доступно 14 програм, включаючи швидку( 15-хвилинну), економічну, гігієнічну з використанням пари, а також сервісний цикл для очищення барабана. До інших особливостей моделі відноситься якісний віджимання при 1200 об/хв, наявність практичною кювети StayClean, в якій не залишаються миючі засоби, а також сенсорної панелі управління із захистом від дітей і таймером закінчення циклу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung WW70TA026TT білий
Усі ціни 61 →Пральна машина Samsung WW70TA026AE | 15 222 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW70TA026AE | 16 745 грн. |
Стиральная машина автоматическая Samsung EcoBubble WW70TA026AT | 17 473 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW70TA026AT | 16 271 грн. |
Стиральная машина Samsung WW70TA026TT | 16 181 грн. |
Модификації Samsung WW70TA026TT
Ціни на Samsung WW70TA026TT |
---|---|---|---|---|
Samsung WW70TA026TT білий | від 14 917 грн. | 61 пропозиція | ||
Samsung WW70TA026AX графіт | від 20 490 грн. | 12 пропозицій |