Пральна машина Samsung WW90T4020CE білий (WW90T4020CE/EO)
Фото 8 |
Samsung WW90T4020CE білий 2022 ріктиха |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung WW90T4020CE білий
Усі ціни 19 →Пральна машина Samsung WW90T4020CE | 18 411 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW90T4020CE | 18 300 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW90T4020CE | 18 886 грн. |
Samsung WW90T4020CE | 19 090 грн. |
Стиральная машина Samsung WW90T4020CE | 19 645 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →