Об'єктив Samyang 24mm f/1.4 IF ED AS UMC
Відео 1Фото 3 |
Samyang 24mm f/1.4 IF ED AS UMC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 24mm f/1.4 IF ED AS UMC
Усі ціни 6 →Об'єктив Samyang 24mm F1.4 ED AS IF UMC Micro 4/3 | 18 614 грн. |
Samyang Sony E NEX 24 mm f/1.4 ED AS IF UMC | 16 700 грн. |
Samyang 24mm F1.4 ED AS IF UMC Micro 4/3 | 18 160 грн. |
Samyang 24mm f/1.4 IF ED AS UMC | 25 666 грн. |
Samyang 24mm F1.4 ED AS IF UMC Micro 4/3 | 19 068 грн. |
Samyang Nikon MF 24 mm F/1.4 AE | 16 302 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →