Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 ГБ
Відео 4Фото 12 |
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256Gb |
|
Високопродуктивний накопичувач для оперування величезними масивами даних на зразок збереження стиснених RAW-файлів у режимі серійної фотозйомки або запису 4К-відео з високим бітрейтом. У режимі читання картка пам'яті забезпечує швидкісні показники роботи до 1700 МБ/с, при записі інформації - до 1200 МБ/с. Також SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256Gb має зворотну сумісність з деякими картами XQD – їх можна використовувати на борту топових фотокамер із відповідними прошивками.
Експлуатація накопичувача допускається у температурних межах від -10 °С до +70 °С. Спокій за збереження даних на флешці забезпечується п'ятирічним гарантійним терміном та благами фірмового програмного забезпечення RescuePRO Deluxe. Ця програма дозволяє легко відновлювати втрачені або випадково стерті файли. Платою за такі видатні характеристики є непомірно висока вартість картки пам'яті. Однак варто враховувати, що модель націлена на професійне застосування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 ГБ
Усі ціни 10 →SanDisk Extreme PRO CFexpress Card Type B, 256GB, 1700MB/s Read, 1200MB/s | 10 327 грн. |
SanDisk (SDCFE-256G-GN4NN) SDCFE-256G-GN4NN | 11 799 грн. |
SanDisk SDCFE-256G-GN4NN | 11 970 грн. |
Sandisk SDCFE-256G-GN4NN — Карта пам'яті 256 Гб | 10 594 грн. |
SanDisk Extreme PRO CFexpress Card Type B 256GB (SDCFE-256G-GN4NN) Extreme | 16 109 грн. |
Модификації SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B
Ціни на SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 ГБ | від 4 239 грн. | 13 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 ГБ | від 5 784 грн. | 11 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 ГБ | від 10 327 грн. | 10 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 512 ГБ | від 14 320 грн. | 4 пропозиції |