Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 ГБ
Відео 7Фото 14 |
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 ГБ
Усі ціни 42 →Карта пам'яті SanDisk 256GB microSD C10 UHS-I U3 Extreme Pro V30 + Sd (SDS | 1 497 грн. |
Карта памяти SanDisk 256GB microSD C10 UHS-I U3 Extreme Pro V30 + Sd (SDSQ | 1 493 грн. |
SANDISK microSDXC 256GB Class 10 UHS-I U3 Extreme Pro V30 + SD адаптер (SD | 1 499 грн. |
SanDisk microSDXC Extreme Pro 256GB UHS-I U3 V30 A2 Class 10 + SD-adapter | 1 328 грн. |
SANDISK microSDXC 256GB Class 10 UHS-I U3 Extreme Pro V30 + SD адаптер (SD | 1 499 грн. |
рекомендую всі нічого |
Телефон Redmi 4x 3/32, ПЗ для тестування - AndroBench, картка на 128Gb
Карта пам'яті показала лінійне читання/запис 84/58 мб/сек, випадкове читання/запис 2350/600 IOPS. У той час, як вбудована в телефон пам'ять показала результати лінійного читання/запису 243/102 мб/сек і випадкового читання/запису 16660/1350 IOPS. З урахуванням ціни на карту пам'яті роблю висновок що краще ціну за дорогу флешку вкласти спочатку в сам телефон з більшим об'ємом пам'яті Заявлені на папері Читання:170 МБ/с Запис:90 МБ/с, Клас для додатків: A2 (випадкове читання/запис 4000/2000 IOPS) мої результати явно нижчі від заявлених Artem Levickiy: користуюся SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128Gb кілька місяців |
В описание все характеристики одинаковые, кроме скорости чтения 160, против 170.
Или может еще в чем-то разница есть?
Спасибо.
Першому гравцеві приготуватися
Компанія SanDisk як італійський дон, що сидить на чолі столу з іншими гравцями на ринку флеш пам'яті. Саме SanDisk колись придумала формат microSD, який став галузевим стандартом, і саме вона відповідає за багато проривні технології в цій справі. Приставку Pro в назві цієї картки вставили не просто для красного слівця. В теорії це один з найбільш швидких варіантів в класі microSD.
Король синтетичних тестів
Враховуючи, що темою дня є фото і відеозйомка, почнемо з лінійних швидкостей читання і запису. Картка дозволяє зчитувати інформацію зі швидкістю до 170 МБ/с Швидкість запису при цьому може досягати 90 МБ/с. принаймні, такі цифри наводить компанія-виробник у паспорті моделі. Але тут є один нюанс: на сайті написано, що для отримання швидкості 170 МБ/с вам буде потрібно «пристрою відповідного класу». Наприклад, фірмовий кардридер. У всіх інших випадках швидкість упреться в стелю 95 МБ/с. тобто техніки, яка зможе в повній мірі заспівати з цією картою, поки не так вже й багато. Зате вона належить до класу А2, завдяки чому в смартфоні буде працювати зі швидкістю внутрішньої пам'яті. Але це вміють і інші картки подешевше, тому купувати її чисто для смартфона ― це сумнівна ідея.
Стабільність і надійність
Тепер повертаємося до позитивних новин. По-перше, SanDisk Extreme Pro показала себе ну дуже стабільною в плані швидкості роботи. Ніяких перепадів і осідань не було навіть після затяжних стрес-тестів. Для професіоналів це вкрай важливо. Не менш важлива надійність, з якою у SanDisk теж повний порядок. На профільних форумах часто хвалять їх стійкість і довголіття. І навіть якщо карта вийде з ладу, відновлення даних відбувається простіше і ефективніше, ніж при поломках карт інших виробників, а довічна гарантія покриє всі незручності.
Модификації SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ціни на SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 442 грн. | 45 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 738 грн. | 40 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 1 328 грн. | 42 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 ГБ | від 2 654 грн. | 29 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 ТБ | від 5 669 грн. | 18 пропозицій |