Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ (SDSDXXD-1T00-GN4IN)
Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Class 10 1Tb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ
Усі ціни 26 →Карта пам'яті SanDisk 1TB Sdxc Class 10 UHS-I U3 V30 Extreme Pro (SDSDXXD- | 9 646 грн. |
Карта памяти SanDisk 1TB Sdxc Class 10 UHS-I U3 V30 Extreme Pro (SDSDXXD-1 | 9 620 грн. |
Карта памяти SanDisk 1tb sd class 10 uhs-i u3 v30 Extreme pro (sdsdxxd-1t0 | 9 771 грн. |
SanDisk 1 TB SDXC UHS-I U3 V30 Extreme PRO (SDSDXXD-1T00-GN4IN) | 9 120 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 1TB SD class 10 UHS-I U3 V30 Extreme PRO (SDSDXXD-1T | 9 636 грн. |
ще 20 пропозицій
Безвідмовна робоча конячка на роки вперед Використовую в обох своїх камерах саме такі флешки вже понад 5 років. Ні разу не пожалкував про покупку. Підходити як для зйомки відео 1080р60, так і для фото (камери мають 24мп сенсори), при зйомці серій немає підвісань - все швидко завантажується і не викликає неудобств чи затримок. Зчитуються також швидко і точно, використовувавши різні кардрідери та неудобств не зустрівши, для моїх потреб більш ніж достатньо. Отже, якщо ви фотограф-аматор, не знімаєте за раз по кілька тисяч кадрів і не зливаєте потім терабайти даних на ваш ПК - купуйте цю флешку, прослужіть не один рік. Тим паче ціна більш ніж демократична, навіть на 2023 рік. Як бонус виробник дарує код для активації ліцензії у фірмовому софті для відновлення даних, але особисто мені так це жодного разу і не знадобилося. Недоліків не знайшов, якість перевірена часом Александр Ч: користуюся SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I Class 10 32Gb більше року |
Додати відгук
Модификації SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10
Ціни на SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 ГБ | від 452 грн. | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 599 грн. | 16 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 1 343 грн. | 12 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 1 999 грн. | 13 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 3 899 грн. | 26 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ | від 8 981 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →