Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 ГБ (SDSDXXO-032G-GN4IN)
Фото 5 |
SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I Class 10 32Gb |
|
Повнорозмірна SD-карта, що забезпечує належну швидкодію для запису 4К-відео та серійної фотозйомки. Модель передбачається використовувати як сховища даних разом із фотоапаратами та відеокамерами. Вона відноситься до класу накопичувачів UHS-I Class 3 (U3) та промаркована позначенням класу відеозйомки V30. Це означає, що мінімально гарантована швидкість запису даних на картку становить щонайменше 30 МБ/с.
Загалом флешка розвиває темп запису до 90 МБ/с, а режимі читання швидкісні показника досягають позначки 100 МБ/с. SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I Class 10 32Gb - це витривала SD-карта, що характеризується термостійкістю, водонепроникністю, удароміцністю, стійкістю до впливу рентгенівського випромінювання та іншим негативним факторам зовнішнього середовища. На додачу з карткою пам'яті користувач отримує дворічну підписку на фірмове програмне забезпечення RescuePRO Deluxe, яке призначається для відновлення втрачених або ненавмисно видалених даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 ГБ
Усі ціни 17 →Карта памяти SD 32GB SanDisk C10 UHS-I U3 R100/W90MB/s Extreme Pro V30 SDS | 510 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 32GB SD class 10 UHS-I U3 V30 Extreme PRO (SDSDXXO-0 | 464 грн. |
SanDisk 32GB C10 UHS-I U3 R100/W90MB/s Extreme Pro V30 (SDSDXXO-032G-GN4IN | 464 грн. |
SanDisk Карта пам'яті SanDisk 32GB SD class 10 UHS-I U3 V30 Extreme PRO (S | 464 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 32GB SD class 10 UHS-I U3 V30 Extreme PRO (SDSDXXO-0 | 452 грн. |
Безвідмовна робоча конячка на роки вперед Використовую в обох своїх камерах саме такі флешки вже понад 5 років. Ні разу не пожалкував про покупку. Підходити як для зйомки відео 1080р60, так і для фото (камери мають 24мп сенсори), при зйомці серій немає підвісань - все швидко завантажується і не викликає неудобств чи затримок. Зчитуються також швидко і точно, використовувавши різні кардрідери та неудобств не зустрівши, для моїх потреб більш ніж достатньо. Отже, якщо ви фотограф-аматор, не знімаєте за раз по кілька тисяч кадрів і не зливаєте потім терабайти даних на ваш ПК - купуйте цю флешку, прослужіть не один рік. Тим паче ціна більш ніж демократична, навіть на 2023 рік. Як бонус виробник дарує код для активації ліцензії у фірмовому софті для відновлення даних, але особисто мені так це жодного разу і не знадобилося. Недоліків не знайшов, якість перевірена часом Александр Ч: користуюся SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I Class 10 32Gb більше року |
Модификації SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10
Ціни на SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 ГБ | від 452 грн. | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 599 грн. | 15 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 1 343 грн. | 12 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 1 999 грн. | 13 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 3 899 грн. | 26 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ | від 8 981 грн. | 26 пропозицій |