Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 512 ГБ (SDSDXEP-512G-GN4IN)
Відео 1Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 512 ГБ
Усі ціни 12 →Карта пам'яті SanDisk 512GB SDXC class 10 UHS-II U3 V60 (SDSDXEP-512G-GN4I | 9 432 грн. |
SanDisk Extreme PRO 512GB V60 UHS-II SD cards, 280/150MB/s,V60,C10,UHS-II, | 8 794 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 512GB SDXC class 10 UHS-II U3 V60 (SDSDXEP-512G-GN4I | 10 055 грн. |
SanDisk 512GB SDXC class 10 UHS-II U3 V60 (SDSDXEP-512G-GN4IN) sdsdxep-512 | 10 055 грн. |
SanDisk SDXC Extreme Pro 512GB UHS-II U3 V60 Class 10 (SDSDXEP-512G-GN4IN) | 9 799 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II
Ціни на SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128 ГБ | від 2 577 грн. | 10 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256 ГБ | від 5 211 грн. | 16 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 512 ГБ | від 8 794 грн. | 12 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 1 ТБ | від 41 369 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →