Карта пам'яті SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 ГБ (SDSDXVA-128G-GNCIN)
Фото 4 |
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 ГБ
Усі ціни 24 →SanDisk 128 GB SDXC UHS-I U3 V30 Extreme (SDSDXVA-128G-GNCIN) | 954 грн. |
Карта памяти SanDisk 128GB SD class 10 UHS-I Extreme (SDSDXVA-128G-GNCIN) | 1 063 грн. |
Карта памяти SD 128GB SanDisk C10 UHS-I U3 R180/W90MB/s Extreme V30 SDSDXV | 1 050 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 128GB SD class 10 UHS-I Extreme (SDSDXVA-128G-GNCIN) | 799 грн. |
SanDisk 128 GB SDXC UHS-I U3 V30 Extreme (SDSDXVA-128G-GNCIN) sdsdxva-128g | 883 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30
Ціни на SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 ГБ | від 356 грн. | 21 пропозиція | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 64 ГБ | від 409 грн. | 25 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 ГБ | від 794 грн. | 24 пропозиції | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 ГБ | від 1 527 грн. | 26 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 ГБ | від 2 853 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →