Карта пам'яті SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 ТБ
Відео 10Фото 8 |
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1Tb |
|
Високі швидкісні показники роботи. Клас для додатків A2. Доступ до фірмових утиліт для резервного копіювання і відновлення даних.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 ТБ
Усі ціни 25 →Карта памяти SanDisk 1tb microSD class 10 uhs-i u3 v30 Extreme (sdsqxav-1t | 5 335 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 1TB microSD class 10 UHS-I U3 V30 Extreme (SDSQXAV-1 | 5 254 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 1 TB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 Extreme (SDSQXAV-1T00 | 4 872 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 1TB microSD class 10 UHS-I U3 V30 Extreme (SDSQXAV-1 | 5 610 грн. |
SanDisk Extreme microSDXC 1TB (SDSQXAV-1T00-GN6MA) sdsqxav-1t00-gn6ma | 5 610 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Користуюся 3 роки, постійно стоїть у Sony A7III. Фото та відео 4К 100мбіт/с. Жодних нарікань чи проблем. Користуюсь через перехідник на SD тому що великі картки завжди ламалися і доводилося купувати нову, а перехідник коштує копійки, хоча швидкість така сама. Чудова, надійна, швидка картка Відсутні Nikita Poddubny: користуюся SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256Gb більше року |
Не найповільніша. Об'єм 64Гб. Доступно 59Гб. crystalDisk Mark послідовне читання - 80 Мб/сек, запис - 65 Мб/сек, випадкове читання - 6.3Мб/сек, запис - 2.8 Мб/сек користуюся SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64Gb менше місяця |
Додати відгук
Модификації SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ціни на SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 339 грн. | 56 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 651 грн. | 80 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 1 051 грн. | 65 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 ГБ | від 2 349 грн. | 68 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 ТБ | від 4 872 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →