Карта пам'яті SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 400 ГБ (SDSQUAR-400G-GN6MA)
Відео 2Фото 5 | Товар застарів 3 118 грн. Тип: microSDXC; Швидкість читання даних (МБ/с): 100; Швидкість запису даних (МБ/с): 10; |
SanDisk Ultra A1 microSDXC Class 10 400Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ціни на SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ | від 185 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ | від 251 грн. | 49 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ | від 472 грн. | 46 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ | від 840 грн. | 46 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ | від 1 670 грн. | 16 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ | від 5 899 грн. | 3 пропозиції |