Вантажна шина Sava Avant 5 385/65 R22.5 160K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Avant 5 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 160 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Avant 5 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 13 →Sava Avant 5 (рульова вісь) 385/65 R22.5 160K/158L | 19 147 грн. |
Sava Avant 5 (рулевая) 385/65 R22.5 160K(158L) 20PR "3PSF" | 17 591 грн. |
Sava AVANT 5 385/65 R22.5 160K | 17 100 грн. |
SAVA SAVA Avant 5 (рульова) 385/65R22.5 160K | 17 513 грн. |
Грузовые шины Sava Avant 5 (рулевая) 385/65 R22.5 160K 1002264567 | 19 544 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Sava Avant 5 385/65 R22.5 160K
Ціни на Sava Avant 5 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Sava Avant 5 385/65 R22.5 160K | від 16 919 грн. | 13 пропозицій | ||
Sava Avant 5 385/65 R22.5 160L | від 17 609 грн. | 1 пропозиція |