Стрічкова пила Jet JWBS-10S (10000286M)
Відео 1Фото 12 |
Jet JWBS-10S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JWBS-10S
Усі ціни 8 →Стрічково-пильний верстат Jet JWBS-10S | 24 950 грн. |
Ленточная пила Jet JWBS-10S | 24 950 грн. |
Стрічкова пилка JET JWBS-10S | 21 600 грн. |
Стрічкова пила Jet JWBS-10S | 22 906 грн. |
Верстат стрічковопильний JET JWBS-10S | 23 995 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди