Стрічкова пила Jet JBS-12 (100001021M)
Відео 1Фото 4 |
Jet JBS-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JBS-12
Усі ціни 8 →Пильный станок JET (JBS-12) | 33 600 грн. |
Стрічкова пила Jet JBS-12 100001021M | 31 600 грн. |
Ленточная пила JET JBS-12 100001021M | 33 600 грн. |
Пила стрічкова Jet JBS-12 800 Вт | 32 660 грн. |
Ленточная пила JET JBS-12 (100001021M) | 32 928 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди