Стрічкова пила HOLZMANN HBS 245 HQ 230V
Відео 1Фото 7 |
HOLZMANN HBS 245 HQ 230V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLZMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLZMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN HBS 245 HQ 230V
Усі ціни 10 →Стрічкова пила Holzmann HBS 245HQ HBS245HQ230V | 22 850 грн. |
Ленточная пила Holzmann HBS245HQ 230V HBS245HQ230V | 31 130 грн. |
Ленточная пила Holzmann HBS 245HQ+Кешбек от магазина HBS245HQ230V | 22 850 грн. |
Ленточная пила Holzmann HBS 245HQ HBS245HQ230V | 22 850 грн. |
Ленточная пила Holzmann HBS 245HQ | 27 110 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди