Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800369
Schneider Asfora EPH5800369 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800369
Усі ціни 11 →Рамка 3-місна Schneider Asfora бронза EPH5800369 | 162 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800369 | 162 грн. |
Рамка тримісна горизонтальна Schneider Asfora бронза EPH5800369 | 159 грн. |
Рамка потрійна горизонтальна SCHNEIDER Asfora бронза EPH5800369 | 135 грн. |
Потрійна рамка Schneider Electric Asfora горизонтальна Бронзова (EPH580036 | 161 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →