Вимикач Videx VF-BNDB1-SS
Фото 6 |
Videx VF-BNDB1-SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNDB1-SS
Усі ціни 6 →Кнопка звонка Videx BINERA 1кл серебряный шёлк (VF-BNDB1-SS) VF-BNDB1-SS | 140 грн. |
Кнопка дзвінка срібний шовк VIDEX BINERA VF-BNDB1-SS VIDEX | 138 грн. |
Кнопка дзвінка срібний шовк 1кл BINERA(VF-BNDB1-SS) | 137 грн. |
Кнопка дзвінка VIDEX BINERA VF-BNDB1-SS срібляста | 137 грн. |
Кнопковий вимикач дзвінка вбудований одноклавішний VIDEX BINERA срібний шо | 140 грн. |
Кнопка дзвінка Videx BINERA 1кл срібний шовк (VF-BNDB1-SS) | 186 грн. |
Модификації Videx VF-BNDB1-SS
Ціни на Videx VF-BNDB1-SS |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNDB1-CR | від 93 грн. | 7 пропозицій | ||
Videx VF-BNDB1-W | від 93 грн. | 7 пропозицій | ||
Videx VF-BNDB1-BG | від 136 грн. | 6 пропозицій | ||
Videx VF-BNDB1-SS | від 137 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →