Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800571
Schneider Asfora EPH5800571 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800571
Усі ціни 17 →Рамка 5-місна Schneider Asfora антрацит EPH5800571 | 232 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800571 | 232 грн. |
Рамка п'ятимісна горизонтальна Schneider Asfora антрацит EPH5800571 | 228 грн. |
Schneider Electric Рамка пятерная горизонтальна Schneider Asfora антрацит | 239 грн. |
Schneider Electric EPH5800571 | 188 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →