Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800561
Schneider Asfora EPH5800561 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800561
Усі ціни 12 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800561 | 260 грн. |
Рамка 5 постов горизонтальная Schneider Asfora Алюминий (EPH5800561) | 264 грн. |
Рамка п'ятимісна горизонтальна Schneider Asfora алюміній EPH5800561 | 255 грн. |
Рамка п'ятірна горизонтальна SCHNEIDER Asfora алюміній EPH5800561 | 217 грн. |
П'ятірна рамка Schneider Electric Asfora горизонтальна Алюміній (EPH580056 | 260 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →