Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280227
Schneider New Unica Studio Color NU280227 |
|
Колір задньої панелі – бежевий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280227
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio Color NU280227 | 251 грн. |
Рамка одномісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color пісочний з | 250 грн. |
Рамка 1-постова Schneider Electric Unica New Пісочний/Бежевий (NU280227) | 251 грн. |
Рамка 1-постова Unica New Пісочний / Бежевий Schneider Electric NU280227 | 252 грн. |
Рамка 1-постова пісочний/бежевий [NU280227] ABS-UV Unica New Шнейдер Елект | 251 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280227
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280227 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280227 | від 250 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280226 | від 250 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280224 | від 250 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280228 | від 250 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280221 | від 250 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280222 | від 250 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →