Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280818
Schneider New Unica Studio Color NU280818 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280818
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio Color NU280818 | 329 грн. |
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color біла NU28 | 327 грн. |
Рамка 4-постова Schneider Electric Unica New Білий/Білий (NU280818) | 329 грн. |
Рамка 4-постова Білий Unica New / Білий Schneider Electric NU280818 | 330 грн. |
Рамка 4-постова біла/біла [NU280818] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 329 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280818
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280818 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280818 | від 327 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280812 | від 747 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280811 | від 756 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280817 | від 756 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280816 | від 756 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280815 | від 730 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280814 | від 730 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →