Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280217
Schneider New Unica Studio Color NU280217 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280217
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio Color NU280217 | 251 грн. |
Рамка одномісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color шоколад з а | 250 грн. |
Рамка 1-постова Schneider Electric Unica New Шоколад/Антрацит (NU280217) | 251 грн. |
Рамка 1-постова Unica New Шоколад / Антрацит Schneider Electric NU280217 | 252 грн. |
Рамка 1-постова шоколад/антрацит [NU280217] ABS-UV Unica New Шнейдер Елект | 251 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280217
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280217 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280218 | від 108 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280212 | від 246 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280211 | від 250 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280217 | від 250 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280216 | від 250 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280214 | від 250 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280215 | від 246 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →