Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280815
Schneider New Unica Studio Color NU280815 |
|
Колір задньої панелі – бежевий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280815
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color лілова з | 756 грн. |
Рамка 4-постова Schneider Electric Unica New Ліловий/Бежевий (NU280815) | 748 грн. |
Рамка 4-постова Unica New Ліловий / Бежевий Schneider Electric NU280815 | 730 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280815
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280815 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280818 | від 327 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280812 | від 748 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280811 | від 756 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280817 | від 756 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280816 | від 756 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280815 | від 730 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280814 | від 730 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →