Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280422
Schneider New Unica Studio Color NU280422 |
|
Біла ззаду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280422
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio Color NU280422 | 382 грн. |
Рамка двомісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color сірий з антр | 378 грн. |
Рамка 2-постова Schneider Electric Unica New Димчасто-сірий/Антрацит (NU28 | 273 грн. |
Рамка 2-постова Unica New Димчасто-сірий / Антрацит Schneider Electric NU2 | 382 грн. |
Рамка 2-постова димчасто-сірий/антрацит [NU280422] ABS-UV Unica New Шнейде | 390 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280422
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280422 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280427 | від 378 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280426 | від 378 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280424 | від 273 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280428 | від 378 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280422 | від 273 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280421 | від 378 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →