Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio NU200254
Schneider New Unica Studio NU200254 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio NU200254
Усі ціни 8 →Рамка 1-місна Schneider Electric Unica New антрацит NU200254 | 169 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio NU200254 | 169 грн. |
Рамка одномісна горизонтальна Schneider Unica New Studio антрацит NU200254 | 168 грн. |
Рамка одномесная Schneider Unica, Антрацит NU200254 | 145 грн. |
Schneider Electric NU200254 | 145 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Schneider New Unica Studio NU200254
Ціни на Schneider New Unica Studio NU200254 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio NU200244 | від 54 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio NU200218 | від 52 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU200254 | від 145 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU200230 | від 141 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →