Розетка Schneider Prima WDE001100 бежевий
Schneider Prima WDE001100 бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Prima WDE001100 бежевий
Розетка без заземлення Schneider Electric Prima Бежева (WDE001100) | 107 грн. |
Розетка без заземлення Schneider Electric Prima Бежева (WDE001100) | 142 грн. |
Розетка без заземлення слонова кістка [WDE001100] PA6 FR850 PRIMA Шнейдер | 109 грн. |
Модификації Schneider Prima WDE001100
Ціни на Schneider Prima WDE001100 |
---|---|---|---|---|
Schneider Prima WDE001100 бежевий | від 107 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Prima WDE001000 білий | від 107 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →