Розетка Schneider Unica NU206754 графіт
Schneider Unica NU206754 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Unica NU206754 графіт
Усі ціни 8 →Schneider Electric Schneider Electric Unica New (NU206754) NU206754 | 1 295 грн. |
Розетка двомісна Schneider Unica New антрацит із заземленням NU206754 | 1 285 грн. |
Розетка двойная Schneider Unica с заземлением и защитными шторками, Антрац | 1 107 грн. |
Schneider Electric Розетка подвійна із заземленням і шторками, антрацит, U | 1 299 грн. |
Schneider Electric NU206754 | 1 013 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Schneider Unica NU206754
Ціни на Schneider Unica NU206754 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica NU206718 білий | від 809 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider Unica NU206754 графіт | від 1 013 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider Unica NU206730 сірий | від 1 013 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →