Розетка Schneider Unica NU206730 сірий
Schneider Unica NU206730 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Unica NU206730 сірий
Усі ціни 6 →Розетка двомісна Schneider Unica New алюміній із заземленням NU206730 | 1 285 грн. |
Розетка двойная Schneider Unica с заземлением и защитными шторками, Алюмин | 1 280 грн. |
Schneider Electric NU206730 | 1 022 грн. |
Schneider Electric Розетка подвійна із заземленням і шторками, алюміній, U | 1 349 грн. |
Розетка подвійна Schneider Electric Unica New із заземленням, зі шторками, | 1 295 грн. |
Розетка подвійна, з з/к з шторками Алюміній Unica New Schneider Electric N | 1 295 грн. |
Модификації Schneider Unica NU206730
Ціни на Schneider Unica NU206730 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica NU206718 білий | від 903 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider Unica NU206754 графіт | від 1 022 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider Unica NU206730 сірий | від 1 022 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →