Розетка Schneider Asfora EPH2700221 білий
Schneider Asfora EPH2700221 бежевий білий |
|
Навантаження 2.1 A на один роз'єм, при підключенні пристроїв у обидва порти вихідний струм розділитися по 1.05 А.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH2700221 білий
Усі ціни 14 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora (EPH2700221) EPH2700221 | 1 453 грн. |
Розетка USB Schneider Asfora біла EPH2700221 | 1 427 грн. |
Розетка Schneider Asfora USB 2,1А Белая (EPH2700221) | 1 470 грн. |
Розетка USB Schneider Asfora EPH2700221 2,1A біла | 1 453 грн. |
Розетка USB Schneider Electric Asfora 2.1A Біла (EPH2700221) | 1 453 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Schneider Asfora EPH2700221
Ціни на Schneider Asfora EPH2700221 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH2700223 бежевий | від 1 041 грн. | 12 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH2700221 білий | від 1 368 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →