Розетка Schneider Asfora EPH9700123 бежевий
Schneider Asfora EPH9700123 бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH9700123 бежевий
Усі ціни 14 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora (EPH9700123) EPH9700123 | 200 грн. |
Розетка двомісна Schneider Asfora кремова EPH9700123 | 192 грн. |
Розетка Schneider Electric ASFORA без заземления двойной крем (EPH9700123) | 297 грн. |
Розетка Schneider Asfora кремова 2-на з заземленням з рамкою (EPH9700123) | 185 грн. |
Розетка подвійна Schneider Electric Asfora 220 В без заземлення Кремова (E | 199 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Schneider Asfora EPH9700123
Ціни на Schneider Asfora EPH9700123 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH9700123 бежевий | від 179 грн. | 14 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH9700121 білий | від 158 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →