Розетка Schneider Unica NU206718 білий (1239760)
Schneider Unica NU206718 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Unica NU206718 білий
Усі ціни 7 →Schneider Electric Schneider Electric Unica New (NU206718) NU206718 | 968 грн. |
Розетка двомісна Schneider Unica New біла із заземленням NU206718 | 938 грн. |
Розетка двойная Schneider Unica с заземлением и защитными шторками, Белый | 809 грн. |
Schneider Electric Розетка подвійна із заземленням і шторками, білий, Unic | 999 грн. |
Розетка подвійна Schneider Electric Unica New із заземленням, зі шторками | 946 грн. |
Розетка подвійна, з з/к з шторками Білий Unica New Schneider Electric NU20 | 946 грн. |
Розетка подвійна з з/к зі шторками гвинтовими затискачами білий [NU206718] | 967 грн. |
Модификації Schneider Unica NU206718
Ціни на Schneider Unica NU206718 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica NU206718 білий | від 809 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider Unica NU206754 графіт | від 1 022 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider Unica NU206730 сірий | від 1 022 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →