Розетка Schneider Cedar Plus WDE000525 білий
Schneider Cedar Plus WDE000525 білий сірий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Cedar Plus WDE000525 білий
Усі ціни 11 →Schneider Electric Schneider Electric Cedar Plus (WDE000525) WDE000525 | 417 грн. |
Розетка Schneider Electric CEDAR двойная 2К+С со шторками и прозрачной кры | 436 грн. |
Розетка Schneider Electric CEDAR подвійна 2К+З зі шторками та прозорою кри | 417 грн. |
Schneider Electric Розетка Schneider Electric CEDAR подвійна 2К+З зі шторк | 417 грн. |
Schneider Electric WDE000525 | 407 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Schneider Cedar Plus WDE000525
Ціни на Schneider Cedar Plus WDE000525 |
---|---|---|---|---|
Schneider Cedar Plus WDE000525 білий | від 407 грн. | 11 пропозицій | ||
Schneider Cedar Plus WDE000625 сірий | від 417 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →