Кухонна мийка Schock Lotus D-100 880x500
Відео 2Фото 19 |
Schock Lotus D-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Lotus D-100 880x500
Усі ціни 20 →Schock Lotus D-100 bronze 87 | 18 834 грн. |
Schock LOTUS D100 Bronze-87 | 19 702 грн. |
Кухонна мийка Schock Lotus D-100 Puro | 27 347 грн. |
Schock Lotus D-100 carbonium 90 | 18 834 грн. |
Schock Lotus D-100 stone 88 | 18 834 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →