Кухонна мийка Schock Primus N-100XL 790x500
Фото 18 |
Schock Primus N-100XL |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Primus N-100XL 790x500
Усі ціни 25 →Schock Primus N-100XL alpina 07 | 14 706 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Primus N100XL alpina-07 | 15 158 грн. |
Кухонна мийка Schock Primus N-100XL 790x500 | 14 015 грн. |
Schock Primus N-100XL croma 49 | 14 706 грн. |
Schock Primus N-100XL moonstone 22 | 14 706 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →