Кухонна мийка Schock Manhattan D-100XS 640x510
Фото 14 |
Schock Manhattan D-100XS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Manhattan D-100XS 640x510
Усі ціни 50 →Schock Manhattan D-100XS colorado 08 | 10 535 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK MANHATTAN D100 XS Colorado-08 | 11 187 грн. |
Кухонна мийка Schock Manhattan D-100 XS nero | 11 480 грн. |
Schock Manhattan D-100 XS nero | 11 200 грн. |
Schock Manhattan D-100 XS nero | 11 480 грн. |
ще 20 пропозицій
Перше, що мені сподобалося, це повна відсутність російської та української мови на офіційному сайті виробника (www.schock.de). Я вважаю вагомим плюсом, що ця німецька фірма взагалі не орієнтується на наш ринок, тобто їхня продукція конкурує з іншими європейськими брендами на ринку Євросоюзу. А там із слабким товаром у принципі робити нічого. Ця ситуація мені нагадує купівлю кавових зерен у мережевому супермаркеті. Хочеш гарну каву – знайди упаковку взагалі без кирилиці (стікер не береться до уваги) і сміливо бери. Повертаючись власне до миття, скажу таке. Це справжній німецький продукт, високоякісний та недешевий. Я особисто вибрав цю модель з кількох причин і дві основні це ультрасучасний стильний дизайн та її унікальний матеріал. Дизайн чудово вписався у загальну концепцію нової кухні і чорний композитно-гранітний корпус злився з чорно-темним забарвленням стільниці. А матеріал корпусу це просто гімн високим технологіям у кухонній техніці. Він є композицією з натурального, подрібненого в порошок, граніту і полімерних смол на основі акрилатів. Таке поєднання приховує недоліки матеріалів і підкреслює їх переваги. Композит має твердість, хімічну та неперевершену термічну стійкість граніту, але добре тримає механічний удар, не дряпається і свердліться без розтріскування. Виробник не дарма дає на цю модель 10 років гарантії, суттєво пошкодити її можна хіба що кувалдою. Дружина в перший же тиждень поскаржилася, що на темній поверхні добре видно всі забруднення, навіть незаначительные. Досить висока ціна: 225$ віддав за одну миття, а ще й змішувач потрібно було купити. Преміум мийка з Німеччини відповідної якості |
Додати відгук
Модификації Schock Manhattan D-100XS
Ціни на Schock Manhattan D-100XS |
---|---|---|---|---|
Schock Manhattan D-100XS 640x510 | від 9 605 грн. | 50 пропозицій | ||
Schock Manhattan D-100S 690x510 | від 9 920 грн. | 51 пропозиція | ||
Schock Manhattan D-100L 1000x510 | від 13 440 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →