Кухонна мийка Schock Brooklyn N-100L 556x456 (700995)
Фото 8 |
Schock Brooklyn N-100L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Brooklyn N-100L 556x456
Усі ціни 16 →Schock Brooklyn N-100L asphalt 43 | 12 771 грн. |
Schock BROOKLYN N-100L Asphalt-43 | 12 687 грн. |
Schock Brooklyn N-100L everest 26 | 14 147 грн. |
Schock Brooklyn N-100L super white 01 | 14 147 грн. |
Schock Brooklyn N-100L moonstone 22 | 14 147 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Schock Brooklyn N-100L
Ціни на Schock Brooklyn N-100L |
---|---|---|---|---|
Schock Brooklyn N-100S 406x456 | від 9 560 грн. | 6 пропозицій | ||
Schock Brooklyn N-100L 556x456 | від 12 687 грн. | 16 пропозицій | ||
Schock Brooklyn N-100XL 750x455 | від 16 340 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →