Кухонна мийка Schock Nemo N-100S 490x510
Відео 2Фото 19 |
Schock Nemo N-100S 490x510570x510 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Nemo N-100S 490x510
Усі ціни 51 →Schock Nemo N-100S colorado 08 | 11 954 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Nemo N100S alpina-07 | 12 908 грн. |
Кухонна мийка Schock Nemo N-100 S onyx 10 | 11 961 грн. |
Кухонна мийка Schock Nemo N-100S Moonstone | 10 496 грн. |
Schock Nemo N-100S Moonstone | 10 240 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Schock Nemo N-100S
Ціни на Schock Nemo N-100S |
---|---|---|---|---|
Schock Nemo N-100S 490x510 | від 9 840 грн. | 51 пропозиція | ||
Schock Nemo N-100 570x510 | від 9 799 грн. | 54 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →