Кухонна мийка Schock Mono R-100 500x530
Відео 2Фото 13 |
Schock Mono R-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Mono R-100 500x530
Усі ціни 16 →Schock MONO R100 Avorio-92 | 13 659 грн. |
Кухонна мийка Schock Mono R-100 500x530 | 16 055 грн. |
Schock MONO R100 Bronze-87 | 18 088 грн. |
Schock MONO R100 Carbonium-90 | 18 088 грн. |
Schock MONO R100 Earht-82 | 13 659 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →