Кухонна мийка Schock Viola D-100 860x500
Фото 5 |
Schock Viola D-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Viola D-100 860x500
Усі ціни 13 →Кухонная мойка SCHOCK Viola D100 alpina-07 | 14 495 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Viola D100 colorado-08 | 14 495 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Viola D100 onyx-10 | 14 495 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Viola D100 inox-12 | 14 495 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Viola D100 nero-13 | 14 495 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →