Жорсткий диск Seagate BarraCuda Pro Compute ST4000DM006 4 ТБ
Товар застарів 9 375 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 4000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 5 років; Буфер (МБ): 128; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
Seagate BarraCuda Pro Compute ST4000DM006 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Seagate BarraCuda Pro Compute ST4000DM006
Ціни на Seagate BarraCuda Pro Compute ST4000DM006 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Pro Compute ST10000DM0004 10 ТБ | від 17 747 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Pro Compute ST12000DM0007 12 ТБ DM0007 | від 11 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate BarraCuda Pro Compute ST14000DM001 14 ТБ | від 16 920 грн. | 3 пропозиції |