SSD Seagate Nytro 1351 SSD XA240LE10003 240 ГБ
Seagate XA240LE10003 240 ГБ960 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Nytro 1351 SSD XA240LE10003 240 ГБ
Seagate Nytro 1351 240GB SATA3 (XA240LE10003) | 11 275 грн. |
Seagate Nytro 1351 240GB SATA3 (XA240LE10003) | 11 000 грн. |
Seagate Nytro 1351 240GB SATA3 (XA240LE10003) | 11 275 грн. |
Seagate Nytro 1351 240GB SATA3 (XA240LE10003) | 11 550 грн. |
Модификації Seagate Nytro 1351 SSD XA240LE10003
Ціни на Seagate Nytro 1351 SSD XA240LE10003 |
---|---|---|---|---|
Seagate Nytro 1351 SSD XA240LE10003 240 ГБ | від 11 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Nytro 1351 SSD XA960LE10063 960 ГБ | від 76 998 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →