Блок живлення Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-650 (SSR-650FX)
Відео 33Фото 13 | Очікується у продажу 6 938 грн. Потужність: 650; Система охолодження: напівпасивна; Живлення MB/CPU: 24+8+8(4+4); Гарантія виробника: 10 років; |
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-650 550 Вт 24+8 (4+4) pin 650 Вт 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 24+8+8(4+4) pin 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 1000 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
0 0 1 3 |
Така сама начинка і в Antec EA650G Pro. Якість. Важкий (але це плюс). |
Давати оцінку рано. пару місяців у роботі. але постачання правда багата. все в мішках. вертушка тиха. модуль .плюс версія була із тестером. Напівпасивний охлад. 650Вт обійшлися в 120 €. Сисонік. режим охолодження. 10 років гарантії. начинка. 80+G Рано говорити. сподіваюся йому можна довірити комп'ютер. starpom: користуюся Seasonic FOCUS GX-650 кілька місяців |
Офігенний БЖ. Комплектація взагалі царська, мішечки, коробочки, пакетики)) Чесно кажучи, не очікував такого від БЖ за 120 баксів. Проводи довгі, ті що на додаткове живлення ще й розділені (6 +2 або 8) Все в металевій обплетенні, коротше я в захваті). Чого варта кнопка вимкнення або включення пасивного охолодження. Я взагалі про таке не знав. Заміряв ККД (видачу) у навантаженні, виходило 88% при подачі 500 ВТ! Низькі та середні навантаження його взагалі не чути, на високих чути, але слабко. Чи не перегрівається. Подивився під сетом компонування, все дуже акуратно зроблено. Знайшов в інеті фотку в розібраному стані, все на японських запчастинах, майже всі полімерні конденсатори. Відчувається і важкість. і благородне щось. Поставив у комп'ютер і прямий на 100% впевнений, що відорає не один рік. Сподіваюся мій відгук допоможе комусь визначитися, а я дуже задоволений. Якість виробництва на висоті. Хороша комплектація та увага до деталей. Довгі кабелі + розділені по пін. Відмінне ККД. Тихий. Немає Антон Ч: користуюся Seasonic FOCUS GX-550 кілька місяців |
Шум моря
Seasonic FOCUS GX (стара назва Focus Plus Gold SSR) — один з кращих блоків живлення 80 PLUS Gold, який за сукупністю робочих характеристик на рівних конкурує з рішеннями Platinum. До речі, офіційна платинова модифікація в серії Seasonic FOCUS теж є, як і компактна SFX-версія.
Піонери блокобудівництва
Ґрунтується на схемотехніці власного проєктування Seasonic, включаючи всі передові ноу-хау: DC-to-DC (саме Seasonic першою перевела всі свої блоки живлення на роздільну стабілізацію), LLC і Single Rail. Все це забезпечує мінімальні відхилення напруги живлення по лініях і наднизькі пульсації.
Готовий до літа
Застосовуються суто японські конденсатори — поєднання Nichicon і Nippon Chemi-Con високотемпературної серії 105 °C. На вибір пропонується два варіанти охолодження, між якими можна перемикатися кнопкою на корпусі. Наприклад, в літню спеку можна активувати легкий постійний обдув.
Запас по потужності
А в інші пори року розумніше залучити гібридний режим: до 30 відсотків навантаження від максимальної потужності блоку, 12-сантиметровий вентилятор Ong Hua на FDB-підшипнику взагалі не обертається, а після поступово нарощує обороти. Втім, навіть при максимальному навантаженні на блок, шум вертушки залишається порівняно тихим. Причому у випадку Seasonic FOCUS GX реальна потужність на добру сотню ватів перевищує заявлену.
Модификації Seasonic FOCUS GX
Ціни на Seasonic FOCUS GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-550 | від 5 719 грн. | 4 пропозиції | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 | від 6 143 грн. | 5 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850 | від 6 232 грн. | 7 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-1000 | від 7 790 грн. | 2 пропозиції |