Блок живлення Seasonic PRIME GX PRIME GX-850
Відео 14Фото 11 |
Seasonic PRIME GX PRIME GX-850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic PRIME GX PRIME GX-850
Блок питания SeaSonic Prime 850W Gold (SSR-850GD) SSR-850GD | 9 416 грн. |
Блок живлення SeaSonic PRIME 850W (SSR850GD) | 8 036 грн. |
SeaSonic PRIME 850W (SSR850GD) | 8 232 грн. |
Блок живлення SeaSonic Prime 850W Gold (SSR-850GD) | 9 410 грн. |
Відеоогляди
Модификації Seasonic PRIME GX
Ціни на Seasonic PRIME GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic PRIME GX PRIME GX-650 | від 6 560 грн. | 2 пропозиції | ||
Seasonic PRIME GX PRIME GX-750 | від 6 965 грн. | 3 пропозиції | ||
Seasonic PRIME GX PRIME GX-850 | від 8 036 грн. | 4 пропозиції | ||
Seasonic PRIME GX PRIME GX-1000 | від 9 840 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →