Блок живлення Seasonic PRIME PX PRIME PX-1600
Відео 6Фото 7 |
Seasonic PRIME PX PRIME PX-1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic PRIME PX PRIME PX-1600
Усі ціни 7 →Seasonic Prime PX-1600W ATX 3.0 Platinum (SSR-1600PD2) SSR-1600PD2 | 24 999 грн. |
Seasonic PRIME PX-1600 80Plus Platinum 1600W | 17 425 грн. |
Блок живлення SeaSonic Prime PX-1600 Platinum | 17 522 грн. |
Блок живлення Seasonic PRIME PX-1600 80Plus Platinum 1600W | 17 425 грн. |
Seasonic PRIME PX-1600 80Plus Platinum 1600W | 17 850 грн. |
Seasonic PRIME PX-1600 80Plus Platinum 1600W | 17 000 грн. |
Блок питания SeaSonic Prime PX-1600 Platinum | 17 528 грн. |
Відеоогляди
5 червня 2022, 14:04
Уточнение #
Я правильно понял 24пин на материнку 8на видюху и 4+4 на проц? (Видюха rx 6600 проц: ryzen 5 5600x)
13 квітня 2022, 23:35
Стабильно работает с RTX 3080 #
Данная партия уже с устранёнными проблемами касаемо выключения в работе с видеокартами RTX 3080 и RTX 3090?
3 серпня 2021, 11:08
Стабильность работы с RTX 3080? #
Утверждают что Seasonic версии Prime уходят в защиту по скачку тока в связке с 3080 и 3090. Истина в этом есть?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Seasonic PRIME PX
Ціни на Seasonic PRIME PX |
---|---|---|---|---|
Seasonic PRIME PX PRIME PX-650 | від 7 315 грн. | 3 пропозиції | ||
Seasonic PRIME PX PRIME PX-750 | від 9 348 грн. | 3 пропозиції | ||
Seasonic PRIME PX PRIME PX-850 | від 10 040 грн. | 6 пропозицій | ||
Seasonic PRIME PX PRIME PX-1000 | від 10 094 грн. | 9 пропозицій | ||
Seasonic PRIME PX PRIME PX-1600 | від 17 000 грн. | 7 пропозицій |
Рекомендуємо