Електрогенератор Senci SC9000i
Відео 4Фото 17 |
Senci SC9000i |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Senci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Senci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Senci SC9000i
Усі ціни 6 →Генератор бензиновый инверторный Senci SC9000i | 82 900 грн. |
Інверторний генератор SENCI SC9000I | 78 500 грн. |
Генератор інверторний SENCI SC9000iE (7,5/8,5 КВт) | 77 900 грн. |
Генератор инверторный Senci SC9000iE 7.5/8.5 КВт | 95 000 грн. |
Senci Senci SC9000I | 113 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор SENCI SC9000iE + олива (8.5 кВт) | 79 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →