Блендер Sencor SHB 4464RD червоний
Фото 19 |
Sencor SHB 4464RD |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SHB 4464RD червоний
Усі ціни 6 →Блендер Sencor SHB 4464RD | 2 364 грн. |
Блендер Sencor Shb 4464RD | 2 421 грн. |
Блендер Sencor заглибний, 1000Вт, 3в1, чаша-1*500 и 2*700мл, червоний SHB4 | 1 909 грн. |
Занурювальний блендер Sencor SHB-4464 Active Speed 1 кВт 700мл / 500мл Чер | 1 679 грн. |
Занурювальний блендер Sencor SHB-4464 Active Speed 1 кВт 700мл / 500мл Чер | 1 829 грн. |
Занурювальний блендер Sencor SHB-4464 Active Speed 1 кВт 700мл з кришкою / | 1 499 грн. |
Модификації Sencor SHB 4464RD
Ціни на Sencor SHB 4464RD |
---|---|---|---|---|
Sencor SHB 4460WH білий | від 1 696 грн. | 59 пропозицій | ||
Sencor SHB 4467TQ бірюзовий | від 1 693 грн. | 68 пропозицій | ||
Sencor SHB 4466YL жовтий | від 1 693 грн. | 58 пропозицій | ||
Sencor SHB 4461GR зелений | від 1 599 грн. | 6 пропозицій | ||
Sencor SHB 4463OR оранжевий | від 1 693 грн. | 71 пропозиція | ||
Sencor SHB 4468RS рожевий | від 1 909 грн. | 2 пропозиції | ||
Sencor SHB 4462BL синій | від 1 700 грн. | 66 пропозицій | ||
Sencor SHB 4465VT фіолетовий | від 1 693 грн. | 71 пропозиція | ||
Sencor SHB 4464RD червоний | від 1 499 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →