Навушники
Sennheiser HDR 120
Відео 7Фото 3 |
Sennheiser HDR 120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser HDR 120
Навушники Sennheiser HDR 120-W (Black) 700241 | 3 849 грн. |
Наушники Sennheiser HDR 120-8 | 3 169 грн. |
Навушники Sennheiser HDR 120-8 Black (009930) 009930 | 3 399 грн. |
Sennheiser HDR 120-W | 3 829 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Sennheiser HDR 120:
RS 120 - відкрита, supra-aural бездротова РЧ система навушників. Її прозорий і збалансований звук з відмінною НЧ характеристикою роблять цю систему ідеальною для всіх типів музичних і ТБ додатків. Більше того, її інноваційна функція "easy recharge" забезпечує зручність зарядки і зберігання навушників
- HDR 120 - це додатковий комплект навушників для системи RS 120
- Модуляція FM stereo
- RF діапазон частот — 863 ... 865 MHz илиг 926 ... 928MHz
- Час роботи від батарей — 20-25 годин
- Спотворення < 0,7%
- Деталізоване відтворення з сильним басом
RS 120 - відкрита, supra-aural бездротова РЧ система навушників. Її прозорий і збалансований звук з відмінною НЧ характеристикою роблять цю систему ідеальною для всіх типів музичних і ТБ додатків. Більше того, її інноваційна функція "easy recharge" забезпечує зручність зарядки і зберігання навушників
РекомендуємоПорівняти в таблиці →